Często przedsiębiorcy odkładają tworzenie stron www: nie ma czasu, nie ma pieniędzy, nie ma pewności, że to przyciągnie klientów i zwiększy sprzedaż. W rzeczywistości, rozwój firmy za pomocą strony internetowej – chyba najbardziej skuteczny i niezawodny sposób na przyciągnięcie potencjalnych klientów.
Zaufaj naszemu doświadczeniu, na pewno znajdziesz w Internecie grupy docelowej, pragnącą kupić Twoje towary i usługi. Ponadto, nasze rozwiązania pozwalają uruchomić biznes w Internecie przy minimalnych nakładach inwestycyjnych i czasu.

Strona internetowa budowana jest na profesjonalnym CMS z zaawansowanym panelem administracyjnym który pozwala na bardzo duże zmiany struktury strony (bez konieczności kodowania), zastosowanie przeróżnych efektów specjalnych także bez konieczności kodowania jest to po prostu zupełnie inna jakość porównując to do rozwiązań darmowych, my przygotowujemy dla Ciebie stronę na gotowo ale w dowolnej chwili będziesz miał możliwość zaimportowania jednego z profesjonalnych, bardzo nowoczesnych szablonów dedykowanych do tego CMSa

Co istotne, nie musisz być programistą aby na bazie rozwiązania które dla Ciebie zbudujemy uruchomić nowy szablon zasilając go własnymi treściami. Proces importu jednego z szablonów jest banalnie prosty i ogranicza się do kliku kliknięć myszką. Jedyna praca jaką musisz wykonać to zasilenie poszczególnych podstron tekstami oraz grafikami. Dlatego że całą strukturę CMSa, który obsługuje te szablony, budujemy i konfigurujemy my w ramach usługi, płacisz za to jeden raz, zyskujesz dostęp do bardzo zaawanzowanych gotowych profesjonalnych szablonów. W ramach tej usługi uruchamiamy jeden z nich (wybrany przez Ciebie)

Czas jaki potrzebny jest na budowę CMSa, isntalację i konfigurację oraz wgranie i przystosowanie jednego szablonu to ok 7-14 dni. Gdy to zostanie wykonane (a to nasze zadanie) Ty możesz zmienić szablon na dowolny inny samodzielnie w ciągu 1-2 dni bez konieczności programowania. Te szablony to w pełni profesjonalne rozwiązania w których zastosowane są najnowocześniejsze efekty wizualne jakie daje dzisiejsza technologia, CMS umożliwia dowolną niemal rekonfigurację wyglądu strony bez konieczności programowania.